niedziela, 9 września 2007

Dzień Dwudziesty Siódmy

MAMY 1000 GOŚCI!!! Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym, a najbardziej tym, którzy mają odwagę skomentować naszą radosną twórczość i budowę ;) Dzisiaj jest niedziela więc na budowie nic się nie dzieje. Do zobaczenia jutro rano! P.S. Portugalia : Polska 2:2 YES! ;) P.S.2 Na specjalne życzenie podaję trochę szczegółów cenowych. W sobotę kupiłem stal na wieniec: 34 szt prętów fi 12mm długości 12m - 31zł brutto/szt 90 szt prętów fi 6mm długość 6m - 4zl brutto/szt 15kg drutu wiązałkowego - 5zł/kg

4 komentarze:

Waldi pisze...

Witam - czy ten fundament to jest tylko izolowany przeciw wilgociowo czy też i ocieplony? - bo na zdjeciach nie dojrzałem z pozdrowieniami
Waldek

staro pisze...

Uff... wreszcie dotarłam do kompa.
Facet - właściciel firmy - to inż. Marian Miech.
Tel. komórka: +420 602 527 593,
e-mail: vsp@vsp-miech.cz.
Mówi po polsku ;)
Jakby coś, to służę też namiarami na sprawdzoną ekipę cieśli z Koniakowa, tylko nie wiem, czy znajdę tel., ale najwyżej teścia wyślę na przeszpiegi ;)
Uściski dla całej Waszej czwórki!

Anonimowy pisze...

Hej Hej
Gratulacje :) z okazji 1000 odwiedzin :)
Śledzimy wasze postępy i nastrajamy się do naszej budowy... na razie planujemy wnętrze.. mamy problemy jak je sobie urządzić ;) Mamy jednak nadzieję, że już na Boże Narodzenie 2008 nasza Kornelia bedzie dumnie się prezentować :)
Powodzenia !!
Dawaj więcej szczegułów na temat kosztów !!! To ważne :)
Adam i Agata

maciunio2 pisze...

waldi fundament jest izolowany poziomo folią fundamentową, pionowo na bloczkach dysperbitem z obu stron oraz zewnętrznie ocieplony styropianem z siatką i pomalowany jeszcze raz dysperbitem. majster doradza aby jeszcze położyć płyty korkowe, ale waham sie jeszcze :)

staro dzięki za namiary, jutro podzwonię ;)

Adam i Agata jeśli zaczniecie wiosną 2008 to Nowy Rok już na 100% będzie w Kornelii :D
Co do kosztów to OK, będę dawać więcej info, ale ostatnio mniej wydaję, bo jest realizowany etap, do którego zakupy były zrobione kilka tygodni temu. Robię sobie codzienne zestawienie kosztów w Excelu więc może teraz je umieszczę tutaj, chociaż planowałem zrobić to po skończeniu stanu surowego.

Kiedy będzie nasza przeprowadzka?