poniedziałek, 17 grudnia 2007

Dni 122-125

Więźba dachowa się robi, podobno w czwartek będzie koniec. Dekarz prawie umówiony, oglądaliśmy jego 'prace' w okolicy - nawet dobrze to wyglądało. Cena też raczej znośna - 12zł/m2 i 12zł/mb - daje to w naszym wypadku całkowitą kwotę w okolicach 8.000zł, co jest trochę poniżej planu budżetowego :D Dekarz ma też kolegę handlowca i sprzedają blachy Pruszyńskiego, dobra jakość i podobno dobra cena - zobaczymy ofertę. Na razie zaproponował położenie folii (membrany) paro-przepuszczalnej i łat. Cena folii - 4,60zł/m2 - jest raczej dobrą ceną, jak sądzę.
Dziś lub jutro jedziemy do banku na podpisywanie aneksów przenoszących finansowanie między transzami. Mam nadzieję, że się uda to załatwić, bo inaczej trzeba by sięgać głębiej do wsparcia w rodzinie, a wolę tego uniknąć ;)
Zgodnie z życzeniem czytelników-komentatorów zrobiłem wczoraj zdjęcia poddasza.2 komentarze:

Anonimowy pisze...

dzięki za fotki poddasza myślałem że jest trochę większe ale może tylko tak wygląda przez ten "dziurawy" dach :) = życzę powodzenia z pokryciem

maciunio2 pisze...

myslalem, ze jest wieksze - niestety okazało sie, ze ciesle nie zrobili dachu zgodnie z projektem, tj zrobili 'prawie' zgodnie z oryginalnym projektem, a nie wg naszych zmian. rece opadaja, ale co robic? obciac im wyplate mi pozostaje i juz nic innego.

Kiedy będzie nasza przeprowadzka?