poniedziałek, 7 stycznia 2008

Dzień 146

Dzwonił dekarz. Będą nie jutro, ale w środę. OK! Tata zajął się przyjęciem dostawy materiałów z zaprzyjaźnionego składu budowlanego potrzebnych do rozpoczęcia prac na dachu. Być może niektórzy zauważyli, że dodałem blok Last.fm :) Zapraszam do słuchania naszej ulubionej muzyczki! Świetnie się przy tym buduje domy, a trochę gorzej prowadzi auto (szczególnie nocą w deszczu) ;)

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

W tej chwili lest brzoza (wałki długości 1,2m)każda ilość. powiedz ile chcesz bo dostałem cynk że ceny od 10.I idą w górę. więc musimy się szybko zgadać. Jeżeli chodzi ten skład budowlany to sprawa jest trochę bardziej skomplikowany (czyli tzw.zarządzenie nr.52 o obrocie drewnem)w skrócie chodzi o to by uniknąć handlu detalicznego z firmami zajmującymi się obrotem drewnem.

maciunio2 pisze...

a te twoje ceny to są netto czy brutto? bo ludzie z forum muratora (http://forum.muratordom.pl/grupa-sochaczew-i-okolice,t107884-240.htm) się dopytują.

Anonimowy pisze...

Brutto ale tylko do 10 stycznia. pozdrawiam Suchy

maciunio2 pisze...

tak, pamietam, ze do 10-ego. choc sadze, ze jeszcze poczekam, bo nie ma nikogo kto by mi pilnowal budowy i drewna na nim, a jest to dosc łakomy kąsek dla złodziei, których u mnie nie brakuje. jak juz pisalem wczesniej zginął nam piecyk gazowy i butla, a wczoraj Tata zauwazyl, ze brakuje tez 2 lamp 500 W-atowych :( dziadostwo!

Anonimowy pisze...

Ty jesteś dzisiaj na straży czy ojciec?

maciunio2 pisze...

:D
dzisiaj akurat zaczynają dekarze, wiec oni pilnują w dzień. a w nocy sąsiad i jego pies. duży. ;)

Ola_Soch pisze...

Muszę przyznać, że widziałam Twoja Kornelię na żywo;) Zapowiada się nieźle. Jestem z Sochaczewa i też mi się ona marzy....

maciunio2 pisze...

miło nam, że się jeszcze komuś podoba nasz domek ;) życzymy tyle sił, aby starczyło na wybudowanie :D

Anonimowy pisze...

Ja też buduję Kornelię i powiem Ci, że słabo ten Twój przypomina ją i dach Ci zrąbali!!!

maciunio2 pisze...

nasza Kornelia jest po kilku zmianach, a przy glebszym wgladzie w projekt, okazuje sie, ze 'zdjecie' z okladki i prawdziwy projekt niewiele maja wspolnego ;)
dach niestety w 1 miejscu jest zrypany :( ale o tym pisalem juz przy okazji pracy ciesli

Kiedy będzie nasza przeprowadzka?