czwartek, 13 marca 2008

Dzień 232

Domek zaczyna już "wyglądać"... ;)

Wczoraj mieliśmy gości z okolic Sochaczewa, którzy planują budowę z takich materiałów jak nasze - powtórzę więc - z Ytong'a nie buduje się tanio. Buduje się dobrze i łatwo, jeśli się umie z niego budować ;)
Tata niestety zabiera się za prace na swojej działce i na jakiś czas wypadnie z pomocy u nas. Może jakoś sobie poradzę ;) Została ostatnia warstwa bloczków 11,5cm w kotłowni i ostatnia warstwa 5-7cm na wszystkich ściankach działowych. Jeśli nikt mi nie będzie przeszkadzał, a Taty piła da radę ciąć bloczki, to do końca weekendu powinienem zakończyć prace murarskie w domu. Potem elektrycy do dokończenia i zrobienia pomiarów, a następnie okablowanie strukturalne IT/TV/alarmowe. Potem tynki - wychodzi mi, że pod koniec marca mogę się umawiać z ekipami na to zadanie. Cena 28zł/m2 z tynkami Knauf jest niezła moim zdaniem.
7 komentarzy:

Waldi pisze...

cena jest dobra ale 16 zł R za tynki tradycyjne szlachetne przetarte piaskiem kwarcowym ( 606182575 Andrzej) + 5 zł materiał tj ok 21 zł /m2 to chyba znakomita cena ( niestety liczą m2 również za otwory- nie licza za to już obróbek)

Anonimowy pisze...

kolorek super

Anonimowy pisze...

tynki będą gipsowe wszędzie poza garażem i łazienką. ale 21zł/m2 tradycyjnych jest bombowa cena!
WALDI a skąd ty masz takich cudotwórców? ;)

Waldi pisze...

nie cudotwórcy, tylko fachowcy a wynik zawsze możesz zobaczyć - dałem Ci do nich telefony

Anonimowy pisze...

Jestem pod wrażeniem
sąsiadka z kaźmierowa

Anonimowy pisze...

:D
pozdrawiam sąsiadkę

Anonimowy pisze...

niestety, p.Andrzej ma terminy na lipiec/sierpien :(

Kiedy będzie nasza przeprowadzka?