czwartek, 3 lipca 2008

Dzień 343

Strasznie "urlopowo" budujemy teraz ;) Zdecydowaliśmy już o panelach - firma WITEX. Kupimy je w Sochaczewie w firmie Ajax. Pozostało już tylko dobranie modeli do pomieszczeń i mam nadzieję, uda się to dzisiaj. Może nawet coś już przywieziemy ;) Kominek też idzie dość powoli, bo najpierw był tylko 1 pracownik, a wczoraj pomylili wkłady i przywieźli inny niż miał być. Dzisiaj i jutro będą jeszcze kończyć. Dzięki temu opóźnieniu będzie jednak trochę lepiej zbudowana obudowa i żadne części ani rury nie będą wystawać poza nią, bo koncepcje były "różne". Auto rozłożone na części w warsztacie, ale chłopcy stanęli na wysokości zadania i dostałem auto zastępcze. Trochę strach nim jechać, ale darowanemu koniowi... ;) UPDATE: Panele zamówione - 130 m2 w 5 różnych wzorach i kolorach. Jutro podam szczegóły i zrobię zdjęcia.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Maciuś!
5 róznych rodzajów i kolorów paneli na parterze.......chyba troche przegięcie.................
ale to Wasz dom .......
pozdrówka
ps drewno czy panele po wylewce w 28 dni :(

maciunio2 pisze...

No tak chce Anecia ;) siła wyższa :D
Do tego dojdzie jeszcze 10 różnych kolorów ścian :D
Każdy pokój będzie inny kolorystycznie, ale z ogólną myślą - kolory ziemi (wyjątek to pokój chłopców, gdzie będzie błękitno-zielono, jak na łące latem).
Totalny odjazd ;)
Po wylewce jest juz ponad 28 dni (tak dokładnie to 33), ale i tak układanie zaczniemy nie wcześniej niż 16 lipca, czyli 45 dni od wylewek). Wcześniej natomiast będą układane płytki w kuchni i łazienkach - pewnie w okolicach 11-15.07.

Kiedy będzie nasza przeprowadzka?